Instalacja LPG w samochodzie.

Instalacja LPG w samochodzie.
Ceny paliw w ostatnich miesiącach znacząco się obniżyły. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal znajdują się na wysokim poziomie. Alternatywą i obniżeniem kosztów użytkowania samochodu, może być zdecydowanie się na instalację LPG. Pojazd bardziej paliwożerny z większym silnikiem, to większa oszczędność przy korzystaniu z instalacji gazowej.
Cena …

Diesel czy benzyna?

Decydując się na samochód, stajemy przed wyborem diesel czy benzyna? Każdy z silników ma swoje zalety i wady. Dużo zależy od tego jak będziemy użytkować samochód. Czy nasza przygoda z motoryzacją ograniczy się tylko do pokonywania krótkich odcinków, czy może będziemy częściej podróżować w dłuższych trasach.
Do krótkich odcinków do miasta, …

Poprzedni wpis « Następny wpis »

To w jakim czasie samochód jest dostępny w sprzedaży zależy od wielu czynników. Najważniejsze jest oczywiście zainteresowanie jakie towarzyszy określonemu modelowi. Jeśli jest on naprawdę popularny to zakład produkcyjny musi się liczyć z tym, że zamówień będzie co nie miara i trudno będzie sprostać ogólnoświatowemu zapotrzebowaniu. Najwięksi producenci, którzy funkcjonują …